به فروشگاه ابزار صنعتی خوش آمدید.

شرایط گارانتی

با توجه به موضوع مهم خدمات پس از فروش و گارانتی در زمینه ابزارآلات برقی و اینکه این فروشگاه اساس کار خود را بر پایه رضایت مندی مشتریان قرار داده است به اطلاع می رسانیم که تلاش ما بر این است که محصولاتی را در دسترس عزیزان قرار دهیم که با ارائه بهترین و کاملترین خدمات و داشتن مراکز متعدد خدمات پس از فروش در سراسر ایران جوابگوی شما باشند .
لازم به ذکر است ابزارآلات برقی مندرج در سایت تماماً دارای ضمانت با مدت زمان مشخص که زمان آن با توجه به برند خریداری شده متفاوت بوده که در برگه ضمانت که به همراه دستگاه ارسال گردیده است قید شده است .
ابزارآلاتی که دارای برگه ضمانت می باشند جهت ارائه خدمات مشمول شرایطی می باشند که بر حسب نوع و کارکرد دستگاه از جانب شرکت تولید کننده و سازمان حمایت از مصرف کننده مشخص شده و بر روی ضمانت نامه قید شده است لذا خواهشمند است قبل از استفاده ، دفترچه راهنما و ضمانت نامه را کاملاً مطالعه نمایید.
به اطلاع می رساند که بعضی از ابزارآلات به لحاظ  کارکرد چون تماماً بسته به نحوه استفاده کاربر و رعایت اصول کارکرد و ایمنی را دارد ، فاقد گارانتی بوده و فقط در صورت خرابی شامل خدمات می باشد
ومشمول هزینه می گردد ( به عنوان مثال : دستگاه های موتوری ، بادی و  ... ) 
لذا یادآور می شویم پس از انتخاب محصول از سایت در مورد شرایط گارانتی یا خدمات از مسئول فروشگاه کسب اطلاعات نمایید

 

 

saeedasadi1360@gmail.com
021 66 17 17 29 - 30
021 66 17 25 97