به فروشگاه ابزار صنعتی خوش آمدید.

تاریخچه ماکیتا

شرکت ماکیتا ژاپن در سال 1915 با تولید موتورهای برقی فعالیت خود را آغاز نمود و در مدت کوتاهی توانست به عنوان بزرگترین تولید کننده ابزار برقی در جهان مطرح گردیده و سر آمد تولید کنندگان دیگر گردد .

دفتر مرکزی ماکیتا در آنجو ، نزدیک ناگویا قرار گرفته است. کار این دفتر تولید و بازاریابی برای طیف گسترده ایی از محصولات ماکیتا می باشد. محصولات اصلی ماکیتا شامل اره های گرد بر ، اره های عمود بر ، دریل ها ، چکش های تخریب ، فرزها و سمباده ها می باشند .

شرکت ماکیتا با تولید بیش از یکهزار مدل ابزار های صنعتی برقی ، شارژی ، موتوری و بادی توانسته است نیاز های صنایع مختلف را در سراسر جهان بر آورده سازد. کیفیت بالا ، مهندسی و طراحی منحصر به فرد ماکیتا باعث سهولت و دقت در انجام کارهای صنعتی گردیده است .

کلیه دستگاه ها در دفتر مرکزی ماکیتا ژاپن ، توسط مهندسین و طراحان مجرب ژاپنی طراحی گردیده و پس از گذراندن مراحل آزمایش های تخصصی ویژه با بالاترین استانداردهای بین المللی و کیفیت یکسان در کارخانه های مختلف ماکیتا تولید میگردند و کیفیت بالای تولیدات ماکیتا سبب کسب اعتبار و اعتماد جهانی این محصولات از سوی مصرف کنندگان در سراسر دنیا گردیده است .

saeedasadi1360@gmail.com
021 66 17 17 29 - 30
021 66 17 25 97
تهران:خیابان امام خمینی روبروی بیمارستان سینا مجتمع تجاری رشید 3 طبقه زیر همکف پلاک 2(فروشگاه پرشین تولز)