به فروشگاه ابزار صنعتی خوش آمدید.

شرایط عودت کالا در فروشگاه اینترنتی ابزار صنعتی

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های این فروشگاه بوده است و همواره می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی کالای ارایه شده در وب سایت، تلاش بر این است کلیه محصولات از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند و همچنین محصولاتی که از طرف شرکت وارد کننده با ضمانت ارائه شده است دارای گارانتی با مدت زمان تعیین شده هستند علارغم این موضوع کالای فروخته شده با گذشته 7 روز تحت شرایط اعلام شده در ذیل قابل بازگشت می باشد در غیر اینصورت کالا باز گرفته نمی شود.
لازم به توضیح است استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بصورت سالم به فروشگاه بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، در صورتی که دیگر قابل فروش مجدد نباشد ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

شرایط بازگرداندن کالا
 اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات فنی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.
توجه:  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که استفاده نشده باشد و همچنین در صورت داشتن بسته بندی و پلمب هیچ‌گونه دخل و تصرف در بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم انجام نگردد در غیر اینصورت امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

- اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.
- با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است .
- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت وارد کننده بازگردانده شود.

saeedasadi1360@gmail.com
021 66 17 17 29 - 30
021 66 17 25 97