به فروشگاه ابزار صنعتی خوش آمدید.

روش های پرداخت مبلغ کالا در فروشگاه اینترنتی ابزار صنعتی

پرداخت از طریق کارت خوان سیار: در این روش مشتریانی که محل تحویل سفارش آن ها تهران می باشد ، می توانند وجه سفارش خود را با استفاده از یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه کارت خوان سیار همراه پیک پرداخت نمایند.
تحویل به پیک: در این روش مشتریانی که محل تحویل سفارش آن ها تهران می باشد ، می توانند وجه سفارش خود را پس از تحویل به صورت نقدی به پیک پرداخت نمایند.
کارت به کارت: در این روش مشتریان می توانند مبلغ سفارش خود را به یکی از شماره کارت هایی که در زیر درج شده است واریز و شماره رسید واریزی خود را در قسمت مشخص شده وارد نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. 
شماره کارت های مربوطه :
بانک صادرات : 9904-5538-6975-6037
بانک ملی :      4527-0516-9982-6037 
به نام : عبدالله اسعدی باویل 
پرداخت آنلاین: این روش سریعترین و آسانترین روش پرداخت می باشد. در این روش مشتریان می توانند مبلغ فاکتور خود را از طریق درگاه پرداخت بانک ملت یا بانک مسکن (به زودی) پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
ثبت موقت: کاربرانی که مایلند سفارشات خود را قبل از ثبت نهایی به صورت موقت ثبت نمایند، می بایست  از گزینه ثبت موقت استفاده کنند. با این کار سفارش شما به صورت موقت در پنل کاربریتان ثبت می شود و شما می توانید بعدا نسبت به تکمیل سفارش خود اقدام نمایید.
نکته: لازم به توضیح است که ثبت موقت یک سفارش صرفا به منظور جلوگیری از پاک شدن سبد خرید شما تا زمان تکمیل می باشد و فروشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به تغییر قیمت و موجودی کالاهایی که به صورت موقت ثبت شده اند، ندارد.
-------------------------------------------------------
چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

saeedasadi1360@gmail.com
021 66 17 17 29 - 30
021 66 17 25 97