به فروشگاه پرشین تولز خوش آمدید.

راهنمای خرید ابزار قدرتی

راهنمای خرید ابزار قدرتی

تاریخ مقاله: 1395/4/08

خرید یک ابزار مناسب همیشه کار آسانی نیست ، باید ابزاری را انتخاب نمائید که کاری که از آن می خواهید را برای شما انجام دهد ، باید برندی را انتخاب کنید که علاوه بر این  که معروف باشد ، بتواند نیازهای شما را برطرف کن ، در این مقاله می توانید با رعایت نکاتی که ذکر شده است ، ابزار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید.

تصمیم بگیرید که چه کاری می خواهید انجام دهید
گه گاهی دوست دارید که فقط ابزاری داشته باشید که کار شما را راه بیندازد و گه گاهی هم ابزاری را برای کاری می خواهید که حرفه ای باشد ، که از این لحاظ کمی باید روی افزایش قیمت آن حساب کنید. در این بحث قیمت ، مبحث برند ها نیز بسیار مهم هستند ، چون برند های بسیار زیادی می باشند که ابزار های گوناگونی از قبیل ، ابزارهای دستی ، برقی صنعتی و ... عرضه می کنند.

به دنبال کیفیت باشید
اگر شما از برندهای صنعت ابزار و یراق بی خبر هستید می توانید از دیگران سوال بپرسید ، و یا اینکه یک تحقیق به صورت اینترنتی انجام دهید تا با برند های و کمپانی های این دسته از محصولات آشنا شوید ، انتخاب برند مناسب برای خرید ابزار بسیار کار مهمی است.

تصمیم بگیرید که ابزار بی سیم می خواهید یا با سیم
مزیت استفاده از ابزارهای دارای سیم ، این است که اینگونه ابزارها دارای قدرت بیشتری نسبت به بدون سیم می باشند  و معمولا هم ارزان تر هستند  و اینکه باتری هم ندارند که بخواهند شارژ شوند. اما ابزارهای بدون سیم ، ابزارهایی هستند که نیازهای هر کاربری تامین می کنند ،  اما این را به خاطر داشته باشید که ابزار های CORDLESS ممکن است قبل اتمام کار شما با ابزار،  شاٰرژ خالی کنند ، اگر نگرانی شما در مورد شارژ ابزارهای بدون سیم است ، پیشنهاد میکنیم که چند باتری اضافه خریداری نمائید.

ویژگی های ابزار مورد نظر خود را با محصولات ارائه شده در بازار مقایسه کنید
هر برند و هر ابزاری از هر شرکتی ویژگی های خاص خود را دارد ، یکی ارزانتر است و یکی گرانتر ، یکی دارای گارانتی  و دیگری ممکن است هر دو ویژگی را داشته باشد.

در صورت ممکن گارانتی دار خریداری کنید
شما هم ممکن است از کسانی باشید که اول باید ابزار را تست کنید و سپس خرید خود را ثبت کنید ، در این صورت به شما پیشنهاد میکنیم که از برندی خریداری نمائید که دارای گارانتی تعویض و یا حداقل تعمیر باشد.

نام نویسندهپرشین تولز

saeedasadi1360@gmail.com
021 66 17 17 29 - 30
021 66 17 25 97
تهران-خیابان امام خمینی-روبروی بیمارستان سینا- مجتمع تجاری رشید 3 طبقه زیر همکف پلاک 2