به فروشگاه پرشین تولز خوش آمدید.

فروش ابزار

فروشگاه اینترنتی پرشین تولز با هدف فروش اینترنتی ابزاربرقی ، بادی و موتوری با قیمت مناسب و ارسال سریع در سطح کشور تاسیس و مفتخر به ارائه خدمات به مصرف کنندگان گرامی گردیده است . این فروشگاه همواره با ارائه و توزیع برندهای معتبر و مطرح درجهان و ایران از قبیل: بوش ، ماکیتا ، دیوالت ، دولمار ، اشتیل ، جیت ، سوماک و ... سعی بر آن دارد که با هدف فروش ابزار نیاز مصرف کنندگان مبنی بر تهیه کالای بادوام و مناسب و دریافت کالا در سریعترین زمان موجود را تامین گردیده و تلاش دارد تا مشتریان خود با صرفه جویی در وقت و هزینه خود ، لذت یک روش ساده و ایده آل در خرید ابزار را تجربه نمایند .

گروه بندی متنوع ابزار

بازدیدکنندگان گرامی از این سایت می توانند با انتخاب دسته بندی محصول مورد نیاز خود و بررسی مشخصات و قابلیت های هر محصول و مقایسه بین برندهای مختلف ، ابزارآلات مورد نیاز خود را انتخاب نموده و پس از طی نمودن مراحل ثبت نام، خرید اینترنتی ابزار خود را انجام داده و درصورت نیاز با شماره های فروشگاه تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.

بررسی دقیق قیمت ابزار

فروشگاه اینترنتی پرشین تولز این امکان را فراهم نموده تا بازدید کنندگان در صورت نیاز به قیمت ابزار و همچنین همه محصولات یک برند شامل: لیست قیمت بوش ، لیست قیمت ماکیتا ، لیست قیمت هیوندای ، لیست قیمت رونیکس و .... می توانند از منوی لیست قیمت ابزارآلات در نوار محصولات وارد شده و با فیلتر کردن برند انتخابی خود به راحتی به آن دسترسی یابند.

saeedasadi1360@gmail.com
021 66 17 17 29 - 30
021 66 17 25 97
تهران-خیابان امام خمینی-روبروی بیمارستان سینا- مجتمع تجاری رشید 3 طبقه زیر همکف پلاک 2